چطورلهجه خوب و طبیعی داشته باشیم

چطورلهجه خوب و طبیعی داشته باشیم .

حتما درموقعیت های مختلف اززبان انگلیسی استفاده کرده اید در صورت نداشتن  لهجه مناسب ممکن است حس خوب و یا حتی اعتماد به نفس اینکه بلند در جمع سخنرانی کنید نداشته باشید.راه حل های مناسبی برای بهتر شدن وجود دارد.

✅ مهمترین و بهترین راه حل اینکه شما لهجه مناسب روحیه و سلیقه خودتون انتخاب کنید.لهجه مناسب شما اون لهجه ای که متناسب با شخصیت شماست .افراد زیادی در سراسر جهان به زبان انگلیسی صحبت می کنند.

✅ سه لهجه اصلی به زبان آموزان پیشنهاد می شود: لهجه باحال آمریکایی  و یا لهجه شیک بریتانیایی  و یا حتی لهجه ی  آرام استرالیایی …

American accent

British accent

Australian accent

✅ شما با پیدا کردن لهجه متناسب با روحیات خودتان ، حتما منابع مطالعاتی درستی برای ادامه مسیر انتخاب خواهید کرد.

✅ فیلم ها و سریالهای متناسب با لهجه مورد نظرتان را بدون زیرنویس ببینید، این تمرین را درهفته دو تا سه بار انجام دهید.بازیگر مورد علاقه خودتون در هنگام دیالوگ گفتن تقلید کنید.البته پیدا کردن یک لسیت از فیلم ها و سریالهای جذاب از سایت Netflix حرکت جالبی خواهد بود.

✅ یادگیری با موسیقی در زبان انگلیسی غیر قابل انکار و همراهی شما با خواننده مورد علاقه تان بسیار ماثر است. بعد از چند بار گوش دادن ترانه همراه با lyric آهنگ به راحتی حفظ می شوید.حرکت جالب برای یادگیری بهتراین است که شما با آهنگ  بدون ترانه بخوانید و یا Karaoke  کنید.

✅ اگر پارتنر مناسب برای صحبت کردن ندارید از آینه استفاده کنید تا حرکت دهان خود را در هنگام صحبت کردن ببنید و احساس بهتری برای صحبت کردن داشته باشید.

✅ درهنگام صحبت کردن شما باید صدای خودتان به خوبی بشنوید.

✅ مصاحبه ها و تاک شوهای معروف در شبکه های مختلف تلویزیونی صحبت های روزمره ی افراد انگلیسی زبان است و شما با مشاهده لهجه آنها فرم درست صحبت کردن را به خوبی اجرا می کنید و بعد از مدتی لحن (intonation)، تلفظ (pronunciation)و لهجه (accent) آنها ملکه ذهن شما می شود.

✅ چک کردن تلفظ از روی dictionary راه کار اساسی برای یادگیری شماست. دیکشنری مهمترین و درسترین مرجع برای مطالعه یک زبان جدید است و سعی کنید همیشه یک دیکشنری جیبی کاغذی و یا بر روی گوشی یک اپلیکیشن دیکشنری داشته باشید.

کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

اکتبر 26, 2020

0 پاسخ به "چطورلهجه خوب و طبیعی داشته باشیم"

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

لینگوتیک یک استارت آپ یادگیری آنلاین زبان انگلیسی است که با روشهای نوین و تاکید بر روی روشهای یادگیری مختص به هر فرد سرعت و میزان یادگیری شما بالا می برد .توجه به هر کدام از این موارد تاثیر بسزایی در روند اموزشی هر شخص دارد .

☎ 09212761747

✉ info@lingotick.com

© کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای آکادمی آنلاین لینگوتیک محفوظ می باشد.