دوره Upper-Advance II (نوجوانان) – ترم دو

دراین سطح بر رویreading ,writing به صورت خاص و کاربردی و همچنین برروی کلمات ،اصطلاحات و ساختارهای مهم وکاربری آنها چه در متن ها و چه در الگوهای نوشتاری در نظر گرفته شده،به صورت مفصل تمرین می شود.

منابع ارائه شده در این سطح و مصاحبه هایی با افراد متخصص در مورد مباحث مختلف  انجام شده جالب و کاربردی هستند.بحث در مورد موضوعات مختلف اجتماعی تاثیرزیادی در یادگیری و نزدیکی به فضای واقعی یک زبان آموز در این سطح دارد.یادگیری ساختارهای پیچیده تر،جملات مرکب ،طریقه استنتاج کردن،ساختار افعال متعددی و لازم و مجهول سازی  چگونگی استفاده آنها صورت میگیرد.

 در این دوره کتاب  American English file 5 تدریس می شود. برای یادگیری مناسب یک زبان جدید مهمترین عامل شناخت فرهنگ و کشور مرتبط با زبان هدف است .در این کتاب به خوبی این نکته مورد توجه قرار گرفته است.لازم به ذکر است در هر ترم بر اساس نیاز کلاس منابع کمک آموزشی تعریف شده در اختیار زبان آموزان قرار میگیرد.

مباحثی که در این سطح مطرح می شوند عبارتند از :

How can we say result, reason, purpose, and contrast in a sentence.

Different usage of have and get in daily conversation.

Narrative tenses with all details.

Different kinds of clauses and expression (adverbial).

How can we have speculation and deduction?

همانطور که گفته شد کتاب American English File 5  در دوره پیشرفته 2 تدریس میشود .این کتاب شامل 12 درس است که در چهار ترم 3 درسی ((units ارایه می شود .درجلسه هشتم امتحان میان ترم و در جلسه پانزدهم امتحان پایان ترم برگزار می شود.

برنامه درسی دوره

هیچ برنامه تحصیلی پیدا نشد !

نقد و بررسی دوره

نا مشخص

امتیاز
  • 5 ستاره0
  • 4 ستاره0
  • 3 ستاره0
  • 2 ستاره0
  • 1 ستاره0

هیچ نقد و بررسی برای این دوره ثبت نشده است.

قيمت 310,000 تومان شرکت در دورهامتیاز: 0 از 0 رای

0

  • 2 هفته, 1 روز
0 دیدگاه
0 دانشجو