چند راهکار برای اینکه سلیس و روان به انگلیسی صحبت کنیم.

اولین قدم مهم تعیین سطح درست برای هر زبان آموز است .زمانیکه شما سطح دانش زبان انگلیسی خودتان را به خوبی بدانید تمام پروسه مطالعاتی شما به درستی پیش می رود.اگر سطح شما غیر واقعی باشد خیلی زود تسلیم می شوید.یا مطالب ساده ترازآن چیزی ست که فرا گرفته بودید ویا بسیارمشکل تر ازحد مورد نظر خواهد بود.

میزان مطالعه شما درهرهفته بسیار قابل توجه و اساسی است.اگر تمایل دارید سرعت یادگیری خود را بالا ببرید ،مطالعه مستمر درهرهفته کمک بزرگی به Fluency است.

 در مجموعه لینگوتیک بر روی برنامه ریزی و استراتژی درست تاکید زیادی شده است. استراتژی درست شامل روشها ی مناسب مطالعه برای هر فرد است.

در زمان انتخاب منابع این سئوالات از خودتان بپرسید :این منابع متناسب با سطح من است یا نه ؟ من علاقه مند به خواندن این مطالب هستم یا نه ؟ با این منابع من به سطح مورد نیازم میرسم؟ این سئوالات شما به استراتژی تان نزدیکتر می کند.

نکته ی بسیار مهمی که باید درنظر داشته باشید فکر کردن و تحقیق کردن قبل از هر نوع سخنرانی است ذهن شما با پردازش اولیه اطلاعات رونده مناسبی را خواهد داشت.

روشهای موثری را برای مطالعه کردن انتخاب کنید.اول: گوش کنید، دوم:تکرار کنید، سوم:ثبت کنید و ضبط کنید، چهارم:مقایسه کنید و در آخر تکرار مداوم در طول مدت زمان طولانی. با این روند شما به اشکالات خودتون پی می برید و تکرار ساختارهای درست به جاگیری درست آنها در ذهنتان بسیار موثر است.

با روشها ی مختلف روند یادگیری را پر بار تر کنید.آرامش خودتان در هنگام صحبت کردن حفظ کنید با استرس بیشتر ساختارها و لغات از یاد شما می روند .در زمان صحبت کردن کلمات تک به تک به کار نبرید، اگر توانایی گفتن حتی یک جمله را دارید سلیس و  روان بگویید. این امر با چک کردن مدام dictionary  و تمرین intonation جملات صورت می گیرد.از قیدها و اصطلاحات پرکننده ی جمله بسیار استفاده کنید .مثل :actually, basically, you know ,I mean,

با تمرین شما بیشتر و بیشتر به انگلیسی صحبت کردن کاملا طبیعی و روان عادت می کنید.

اگر خودتان برای یک سخنرانی هر چند کوتاه آماده می کنید حتما یادداشتی از نکات مهم به همراه داشته باشید تا هر جا نکته ای از یاد شما رفت به آن مراجعه کنید ومکث کمتری در مجموع صحبتها باشد.

اپلیکیشن های پرکاربردی مثل توئیتر و اینستاگرام و یا اپ های تخصصی  در دسترس شما هستند و سرعت تایپ برای چت انگلیسی بالا می برد.

اکتبر 27, 2020

0 پاسخ به "چند راهکار برای اینکه سلیس و روان به انگلیسی صحبت کنیم."

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

لینگوتیک یک استارت آپ یادگیری آنلاین زبان انگلیسی است که با روشهای نوین و تاکید بر روی روشهای یادگیری مختص به هر فرد سرعت و میزان یادگیری شما بالا می برد .توجه به هر کدام از این موارد تاثیر بسزایی در روند اموزشی هر شخص دارد .

☎ 09212761747

✉ info@lingotick.com

© کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای آکادمی آنلاین لینگوتیک محفوظ می باشد.